Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 11, 2018 in Motoryzacja i transport |

Oferta transportowa

Oferta transportowa

Usługi transportowe obecnie są mocno na czasie. Z takich usług korzystają klienci indywidualni a także firmy działające w różnych branżach. Dlatego oferta każdej firmy transportowej, jest dostosowana do różnych potrzeb odbiorców.

Transport dużych maszyn

Bardzo dużą popularnością, cieszy się obecnie usługa, związana z transportem dużych maszyn, głównie budowlanych. Chodzi przede wszystkim o takie maszyny jak koparki, koparko ładowarki, dźwigi, ubijarki, ciężarówki, podnośniki itp. Każda firma, która oferuje tego typu transport maszyn budowlanych, na brak klientów nie może narzekać. Tego typu pojazdy budowlane, są trudne w transporcie. Firma, która zajmuje się przewozem tych pojazdów, musi mieć odpowiednio wzmocnione pojazdy z naczepami, które dają radę przewieźć nawet bardzo ciężkie urządzenia i pojazdy.

Bezpieczny transport i zabezpieczenie maszyn

Każdy transport ciężkiej maszyny budowlanej, jest organizowany w najdrobniejszych szczegółach. Przede wszystkim dużą uwagę poświęca się odpowiedniemu zabezpieczeniu pojazdu przed transportem. Dzięki temu maszyna jest zabezpieczona w taki sposób, by w trakcie jazdy nie mogła się przemieszać. Jest ona przymocowana do naczepy specjalnymi hakami, w ten sposób pojazd stabilnie jest zamocowany. To ważne by maszyna się przypadkowo nie zsunęła z naczepy w czasie transportu, bo po pierwsze mogła by zostać poważnie uszkodzona, po drugie mogła by spowodować wypadek i zagrozić czyjemuś życiu i zdrowiu.

Cennik usług i warunki transportowe

Aby skorzystać z usług firmy transportowej, trzeba się najpierw zapoznać z regulaminem przewozu maszyn budowlanych a także z cennikiem usług. Transport maszyn to nie jest prosta sprawa, dlatego warunki każdego transportu, trzeba wcześniej szczegółowo omówić. Przede wszystkim trzeba omówić miejsce z którego maszyna ma być odebrana do odbioru. Od tego będzie uzależniona cena transportu, czym dalsza droga tym wyższa cena. Każda cena usługi jest więc ustalana indywidualnie z klientem, zanim skorzysta on z tej usługi. Można również zrobić wcześniejszą wycenę usługi, a potem dopiero się na nią zdecydować.

Klienci bardzo sobie cenią usługę transportu maszyn budowlanych. Najczęściej z takiej usługi korzystają firmy budowlane, które potrzebują przewieźć swój sprzęt budowlany z jednej budowy na inną budowę. Ale często też z takich usług korzystają podwykonawcy Urzędów Miast czy Gmin. Każda firma transportowa ma swoją stronę internetową, na której można znaleźć wszystkie potrzebne informacje.