Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 21, 2018 in Motoryzacja i transport |

Pojazd transportowy na raty

Pojazd transportowy na raty

Bardzo dobrym biznesem, może być prowadzenie usług transportowych. W dzisiejszych czasach bardzo wiele firm i osób prywatnych, z takich właśnie usług korzysta. Dlatego jeśli tylko ma się warunki do otwarcia własnej działalności związanej z transportem pojazdów, wtedy warto się na to zdecydować. Jeśli zaś brak funduszy na otwarcie takiej działalności i zakup pojazdów transportowych, wtedy warto skorzystać z oferty kredytowej.

Kredyt na samochód transportowy

W każdym banku można dostać kredyt na zakup samochodu przewozowego. Jednak najpierw trzeba wybrać odpowiedni pojazd i dostarczyć jego dane do banku. Następnie należy złożyć wniosek kredytowy i czekać na decyzję banku. Oferta kredytowa dla firm, jest dużo bardziej rozbudowana niż dla klientów indywidualnych. Dlatego opłaca się wziąć taki kredyt na własną działalność, bo wtedy łatwiej można go uzyskać. Kredyt samochodowy jest dosyć specyficzny. Bierze się go na konkretny pojazd i spłaca się go w ratach. Po spłaceniu całego kredytu, samochód zostaje własnością klienta.

Oferta leasingowa

Bardzo interesująca jest także oferta kredytowa, która jest ofertą leasingową. To bardzo atrakcyjna oferta dla firm, które dopiero co rozpoczynają własną działalność gospodarczą i nie mają wiele środków na rozkręcenie działalności. Oferta leasingowa opiera się o to, że kupuje się samochód transportowy w leasingu, płaci się co miesiąc określoną kwotę a po czasie określonym w umowie leasingowej, samochód zwraca się właścicielowi, albo ewentualnie wykupuje się pojazd na własność. Zwykle oferta leasingowa trwa około 5 lat, ale warunki można szczegółowo omówić z bankiem i dostosować je do swoich potrzeb.

Wymarzony samochód transportowy

Dzięki dobrze dopasowanej ofercie kredytowej, można szybko i sprawnie zakupić wymarzony samochód transportowy. Dzięki niemu można mocno rozwinąć swoją działalność i zaproponować klientom profesjonalne usługi transportowe. Warto zainwestować w duży kredyt, dzięki któremu zakupi się profesjonalny pojazd transportowy, spełniający wszystkie wymogi branży transportowej. Mając takiej porządne pojazdy, można swoim klientom zagwarantować usługi na wysokim poziomie i zdobyć w ten sposób ich zaufanie.

Jeśli ktoś nie ma pieniędzy na zakup samochodu transportowego, pożyczka czy kredyt bankowy, może być w tej sytuacji bardzo pomocny. Kredyt samochodowy zostanie podzielony na kilkadziesiąt równych rat, co pozwoli łatwo spłacić cały kredyt na zakup pojazdu.