Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on cze 13, 2017 in Nia samą motoryzacją |

Gry lotto – co warto wiedzieć przed skreśleniem liczb?

Gry lotto – co warto wiedzieć przed skreśleniem liczb?

Gry lotto często wydają się atrakcyjną formą zdobycia pieniędzy. Należy jednak pamiętać, że nie każda metoda gry jest rzeczywiście opłacalna. Oczywiście zdarzają się osoby, które kupują zakład pierwszy raz w życiu i wygrywają główną nagrodę. Zazwyczaj jednak nie jest to takie proste. Która gra lotto jest najbardziej atrakcyjna i jak grać, by wygrać?
Nie ma oczywiście pewnej metody na wygraną w lotto. Wiele osób wybiera swoje ulubione liczby, jednak wcale nie daje to gwarancji. Każdy zestaw liczb ma bowiem taką samą szansę na trafienie. Oczywiście to teoria, ponieważ w praktyce nie jest możliwe wykonanie całkowicie idealnych kul.

 

Dlatego też jednak zestawy kul często są wymieniane, aby szanse losowania były równe, a jednocześnie po to, by niemożliwe było dostrzeżenie tendencji. Grając w grę nazywaną wcześniej dużym lotkiem warto jest zdecydować się na metodę chybił trafił. Ten sposób ma bowiem dość wysoką statystykę, jeśli chodzi o wygrane pierwszego stopnia. Decydując się na samodzielne skreślanie liczb można brać pod uwagę tak zwane liczby zimne i gorące, czyli te wypadające najrzadziej i najczęściej. Wyniki totolotka można sprawdzić w kolekturze lub na stronie internetowej.